HAKKIMIZDA

Eser Proje ve Mühendislik A.Ş., Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve müşavirlik firmaları arasındadır. Orta Doğu, Orta Asya, Doğu Avrupa ve Afrika bölgelerinde etkinliğini sürdüren ESER, geniş bir yelpaze dahilinde sürdürdüğü hizmetleriyle müşterilerine inşaat mühendisliği alanında komple çözümler sunabilmektedir.


Fizibilite çalışmalarından Avan projelere, uygulama projelerinden müşavirlik hizmetlerine, ESER bir projenin tüm aşamalarında hizmetler sunabilmektedir. Ayrıca, kardeş kuruluşları aracılığı ile komple proje, inşaat ve işletme çözümleri sunarak hem zamansal, hem ekonomik olarak en efektif çözümler önerebilmektedir.


Müşavirlik Hizmetlerinin temelini oluşturan Tasarım Hizmetlerindeki faaliyet alanları; Su Yapıları (Baraj, Gölet, Sulama, HES), Ulaştırma (Karayolu, Demiryolu) ve Altyapı (İçmesuyu, Kanalizasyon ve Arıtma) projeleri olup deneyimli teknik kadrosu ile DSİ, TCK, TCDD, EİGM, Belediyeler ve Özel Sektör Kuruluşlarına hizmet vermektedir.


Ayrıca Şirket bünyesinde bulunan Harita ekipleri ve ekipmanları ile güvenilir ve modern haritalama işlerini, Jeolojik etüd ve araştırmalar için de Sondaj makine ve ekipleri ile mühendislik jeolojisi çalışmalarını, ÇED Yeterlik Belgesi ile ÇED Raporlarını gerçekleştirmektedir.


Müşavirlik Hizmetleri olarak; İhale Danışmanlığı, Proje Fizibilite ve Tasarım Kontrollüğü, Yapım Kontrollüğü, Banka Finansman Müşavirliği, Teknik Asistanlık, Çevre Denetim Hizmetleri, Devreye Alma ve Kabul İşlemleri, Proje Yönetimi yapmaktadır.


Eser Proje sunduğu hizmet alanlarında toplam kalite yönetimi anlayışı ile en modern teknolojik ve bilimsel gelişmeleri kullanarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kalite Yönetim Sistemlerinden ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerinin gerektirdiği şekilde ve dünya kaynaklarının sürdürülebilirliği ilkesi doğrultusunda hizmet sunmaktadır.


Ayrıca ülkemizde ve dünyada lider Şirket olma hedefi ve sürdürülebilir bir dünya için sosyal sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin ilk Leed Platin belgeli Yeşil Binası olan Eser Yeşil Binasının Müşavirliği’ni gerçekleştirmiştir.